Groene Thee - Straatje van Vermeer
Fruitige groene thee met banaan. Top thee voor kinderen!
Ambachtelijke FairTrade bonbons, gemaakt naar eigen recept.
Inhoud: 10 stuks
De mooiste en lekkerste bonbons, allemaal met de hand gemaakt van Fair Trade chocolade van de beste kwaliteit. Alle bonbons worden op eigen recept gemaakt, zonder kunstmatige geur- en smaakstoffen.
-Karamel & zeezout (melk met geel/oranje/wit)
-Advocaat (melk met groen/geel/rood)
-Bailey's (melk met geel)
-Pistache (melk met groen)
-Vanille (melk met oranje)
-Aardbei (melk met rood)
-Clementine & groene thee (puur met geel/rood en groen)
-Citroen (puur met geel)
-Passie (puur met rood)
-Karamel (puur met oranje)
Herman, de eigenaar van Foodelicious, is gediplomeerd chocolatier, patissier en glacier (ijsbereider). Om deze reden laten wij al onze chocolade op eigen recept maken. Daarvoor maakt Herman gebruik van familie recepten (zijn vader en opa waren ook chocolatiers), maar dan met een moderne twist.
Artikelnummer: FD2783
U kunt bij ons veilig betalen met Ideal en creditcard. Wij zijn daarnaast aangesloten bij het webshop keurmerk
Wil je op de hoogte blijven van eventuele proeverijen, aanbiedingen en nieuwe recepten? Meld je dan hier aan voor onze nieuwsbrief.